Присудження наукового ступеня доктора філософії Павловій Ользі Олександрівні

Згідно з Наказом МОН України №420 від 19 квітня 2021 року “Про затвердження рішень Атестаційної колегії МОН України”, асистентці кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Павловій Ользі Олександрівні присуджено науковий ступінь доктора філософії зі спеціальності 122 Комп’ютерні науки!!!
Ольга Олександрівна – перша докторка філософії на кафедрі комп’ютерної інженерії та системного програмування, перша докторка філософії на факультеті програмування та комп’ютерних і телекомунікаційних систем Хмельницького національного університету і 1500-а докторка філософії в Україні.
Щиро вітаємо нашу колегу, бажаємо їй нових звершень і досягнень! Вітаємо також наукового керівника д.т.н., професорку, завідувачку кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Тетяну Говорущенко із успішним захистом її дисертантки!