Випуск магістрів за спеціальністю “Комп’ютерна інженерія”

29 травня 2020 року кафедра комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету відсвяткувала черговий випуск магістрів за спеціальністю “Комп’ютерна інженерія”!
Кафедра КІСП єдина в університеті випускає магістрів за 2-річною освітньо-науковою програмою.
Цьогоріч навчання за освітньо-науковою програмою “Комп’ютерна інженерія” завершили 24 студенти.
Захисти дипломних робіт магістрів відбувались онлайн, з використанням платформи Zoom, 13 і 14 травня 2020 року.
В екзаменаційну комісію входили:
  • голова ЕК – завідувач кафедри комп’ютерних систем і мереж Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя к.т.н., доц. Осухівська Г.М.,
  • заступник голови ЕК – декан ФПКТС ХНУ д.т.н., проф. Савенко О.С.,

члени ЕК:

• завідувач кафедри КІСП ХНУ д.т.н., проф. Говорущенко Т.О.,
  • професор кафедри КІСП ХНУ д.т.н., проф. Мартинюк В.В.,
  • професор кафедри КІСП ХНУ д.т.н., проф. Боровик О.В.,
  • секретар ЕК – доцент кафедри КІСП ХНУ к.т.н. Нічепорук А.О.
Всі 24 студенти здобули позитивні оцінки та кваліфікацію магістра комп’ютерної інженерії!
Вітаємо наших випускників із здобуттям диплома та кваліфікації магістра!
Бажаємо нашим випускникам значних кар’єрних здобутків та успіхів у їхньому професійному житті!