Участь аспірантів та викладачів в Educators Community Gathering (офіс SoftServe, м.Рівне)

Коли освітяни та ІТ-спільнота об’єднуються разом — неодмінно знаходяться нові цікаві рішення.

8 серпня викладачі кафедри КІІС, які є здобувачами за освітнім рівнем доктора філософії за ОП “Інформаційні системи та технології” Дмитро Денисюк та Олег Войчур взяли участь в Educators Community Gathering, яка відбулась в офісі SoftServe у м.Рівне

Спікерами стали Тарас Кицмей, співзасновник та член Ради директорів у SoftServe, та Сергій Сидорчук, DevCenter директор у Рівному, а Катерина Малаш, керівниця освітніх проєктів, модерувала зустріч. Поговорили про вплив війни на освіту та еміграцію талановитих студентів. Ще дискутували, як штучний інтелект змінює вимоги до майбутніх фахівців, і які знання та навички будуть актуальними згодом.