Участь студентів КІІС у літньому таборі з алгоритмічного програмування LeoAlgoCamp

З 11 по 18 серпня дві команди студентів спеціальностей Комп’ютерна інженерія та Інформаційні системи та технології взяли участь у тижневому літньому таборі з алгоритмічного програмування LeoAlgoCamp.

Цьогоріч табір проходив у м.Славське Львівської області серед мальвничих Карпатських гір. Студенти мали можливість попрацювати в командах над вирішенням алгоритмічних задач та позмагатися за кубок Лева з алгоритмічного програмування.