Здобуття ІІ місця на Міжнародному конкурсі GRAILS “Global Responsible AI League for Students” у Роттердамському технічному університеті (м. Роттердам, Нідерланди)

Вітаємо команду студентів кафедри КІІС із

Grails – Global responsible AI League for Students це конкурс із розробки відповідальних ІТ-рішень із застосуванням штучного інтелекту.
 Участь складалась з декількох етапів:
 – Kick- off зустріч, де засновник конкурсу Пітер ван Богеман ознайомив учасників з правилами конкурсу;
 – лекції щодо етичних принципів застосування ШІ та ролі ШІ у суспільстві;
 – підготовки проєктів та запису демонстраційних відеороликів;
 – захисту проєктів перед членами журі, який відбувся 25 травня 2024 року в режимі відео конференції.
Команда кафедри комп‘ютерної інженерії EcoMindInnovators складалась з 4х студентів – Віталія Алексейко, Андрія Кузьміна, Валерії Швайко, Юлії Ільчишиної та двох викладачів-менторів Ольги Павлової та Єгора Іштвана.
Команда представила проєкт “EarthSaverAI” – веб-орієнтований застосунок на базі ШІ для прогнозування змін температурного режиму у різних кліматичних зонах планети Земля.
Пишаємось нашими студентами та бажаємо команді натхнення та творчої наснаги для подальших перемог!